7 marca 2017

Filmy zrealizowane w Przemyślu po warszawskiej premierze.

W ubiegłą sobotę 4.03 odbyła się warszawska premiera filmów zrealizowanych przez uczestników przemyskiego laboratorium. Spotkaliśmy się w Kinie Muranów i Domu Ukraińskim w Warszawie.

Filmy, które zrealizowaliśmy wspólnie z młodymi mieszkańcami Przemyśla zobaczyła warszawska publiczność. Po filmie odbyła się dyskusja, w której wzięli udział młodzi twórcy, psycholożka międzykulturowa Malina Baranowska-Janusz, dziennikarka Magda Juszczyk, koordynator lokalny projektu Igor Horków (Związek Ukraińców w Polsce) oraz animatorka kultury Ania Dąbrowska (Stowarzyszenie Homo Faber) oraz zgromadzona w Kinie Muranów i Domu Ukraińskim publiczność.

 

Teraz filmy można obejrzeć na naszej stronie [obejrzyj filmy].

Zaczynamy właśnie pracę z przemyskim oddziałem Związku Ukraińców w Polsce nad upowszechnianiem wypracowanych metod i rezultatów.

Trwa też wiosenna rekrutacja do projektu Polska Lab. Szukamy organizacji/instytucji, z którą latem zorganizujemy kolejne miejskie laboratorium medialno-obywatelskie. Znów koncentrujemy się na miastach średniej wielkości – od 20 tys. do 150 tys. mieszkańców.

Rekrutacja trwa do 31.03.2017.

FORMULARZ REKRUTACYJNY